Pierwszy zjazd Engine Expert

Przeczytaj relację - zobacz zdjęcia W dniach 1- 3 października odbył się pierwszy zjazd sieci Engine Expert.

 W piątek uczestnicy mieli możliwość zwiedzania fabryki pierścieni PRIMA w Łodzi. Można było zobaczyć jak powstają jedne z najlepszych pierścieni w Polsce, jak wyglądają wszystkie procesy produkcyjne, kontroli jakości itp. Wieczorem odbyła się uroczysta kolacja połączona z wręczeniem certyfikatów dla członków sieci. Uczestnicy zjazdu chyba dobrze czuli się w swoim towarzystwie bo rozmowy przeciągnęły się do późnych godzin nocnych.

W sobotę przed południem wszyscy mogli uczestniczyć w konferencji poświęconej ogólnym sprawom sieci. Podsumowano to co udało się zrobić przez ostatni rok, przedstawiono plany na przyszłość. Można było skorzystać z porady prawnika, jak również konsultacji w sprawie dotacji unijnych, ubezpieczeń i odzieży roboczej.

Po południu odbyło się szkolenie dot. zaworów Osvata które poprowadził  Riccardo Bastoni – syn właściciela fabryki. Sobotni wieczór był czasem zaciętej rywalizacji. Rozegrano turniej kręglowy – do zawodów stanęło osiem drużyn. Najlepszym zawodnikiem okazał się Jarek Kręgielski z Łodzi, drugie miejsce zajął Wojtek Morawski z Zabrza, trzecie Stanisław Buczek z Biłgoraja - wszyscy otrzymali puchary. Najlepsza drużyna w składzie: Robert Olejnik, Tomasz Łabno, Leszek Fronc, Grzegorz Laba, Krzysztof Sokołowski, Krzyszczak Jakub.
Mamy nadzieję że kolejny zjazd będzie równie udany i owocny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.