II zjazd sieci Engine Expert

Krótka relacja ze zdjęciamiW dniach 25.11 - 27.11 odbył się II zjazd sieci Engine Expert.

W piątek uczestnicy zjazdu mogli zobaczyć maszyny do obróbki mechanicznej silnika firmy HERCULES.  Wszyscy mogli na żywo obejrzeć maszyny, podzielić się doświadczeniami.

Następnym „przystankiem” był Hotelu Windsor w Jachrance - piękny obiekt który z pewnością przyczynił się do powodzenia zjazdu. Wieczorem przy kolacji zostały wręczone certyfikaty kolejnym członkom sieci Engine Expert. „Branżowe towarzystwo” przyczyniło się do prowadzenia długich i owocnych rozmów zakończonych późnym wieczorem.

W sobotę przed południem bardzo ciekawe szkolenie przedstawił Pan Bartosz Czuba z firmy Reinz. Uczestnicy aktywnie uczestniczyli w szkoleniu zadając wiele ciekawych pytań co dodatkowo wzbogaciło przekaz.

Po południu podczas konferencji podsumowano to co udało się zrobić przez dwa lata działania sieci. Przypomniano członkom z czego w ramach sieci mogą korzystać, zachęcono nowych do przyłączenia się do Engine Expert.

Późnym popołudniem specjalni goście z Izraela Omer Zaslavsky i  Koby Shabtay przedstawili ofertę, produkty i szkolenie techniczne uznanego producenta panewek firmy King. Mimo barier językowych uczestnicy zadawali sporo pytań i znów aktywnie uczestniczyli w szkoleniu.

Po szkoleniach zarówno Pan Bartosz jak i Panowie z Kinga podkreślali ogromną wiedzę i profesjonalizm wszystkich uczestników.

Wieczorem wszyscy mogli wspólnie w nieco rozluźnionej atmosferze spędzić czas. Do dyspozycji gości było profesjonalne kasyno, bilard kręgle. Miejsce, atrakcje ale przede wszystkim ludzie sprzyjali świetnej atmosferze całego wieczoru.

Mamy nadzieję że przyszłe zjazdy będą równie udane. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.