Zjazd Engine Expert 2013

W dniach 20.09-22.09.2013 odbył się kolejny zjazd sieci Engine Expert. To już czwarte spotkanie najlepszych zakładów zajmujących się obróbką mechaniczną silnika.Stałym i początkowym elementem naszych zjazdów jest przywitanie i wręczenie certyfikatów nowym członkom sieci. Przy piątkowej kolacji tradycji stało się zadość i nowi członkowi otrzymali to wyróżnienie. W ostatnim roku dołączyło do nas 17 nowych zakładów a cała sieć liczy już 105 szlifierni rozsianych po całej Polsce.

W sobotę od rana uczestnicy mogli skorzystać z bloku szkoleniowego.

 Program prezentacji był przygotowany przez dwóch czołowych, Tureckich producentów Powerseala – pierścienie silnikowe i Yenmak – tłoki, tuleje.

Szkolenie miało na celu przede wszystkim przybliżenie produktów, jakości i polityki obu firm, co z pewnością przyczynia do większej świadomości konsumentów i spełnienia ich oczekiwań. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat.

Po części oficjalnej uczestnicy wzięli udział w zawodach kartingowych. Profesjonalny i najdłuższy tor w Polsce, szybkie gokarty dostarczyły zawodnikom adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.

Wieczorem w rozluźnionej atmosferze uczestnicy grając kręgle, bilarda prowadzili rozmowy do białego rana.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i mamy nadzieję że w przyszłym roku znowu się zobaczymy

Poniżej kilka zdjęć