Witamy

 Witamy na stronie specjalistów silnikowych. Nasza strona jest dedykowana do zakładów obrabiających części silnika takich jak szlifiernie, punkty naparawy i spawania głowic itp. Naszą ideą jest to abyście Państwo współuczestniczyli w redagowaniu tej strony. Wszelkie uwagi i propozycje prosimy kierować do koordynatora sieci pod adresem

p.brennek@cermotor.com.pl
 

Co to jest ENEX i jak powstał? 
     W Latach 2007-2010 odbyło się kilka spotkań właścicieli firm zajmujących się obróbką mechaniczną silników. W kuluarach zgromadzeni mówili o problemach nurtujących środowisko. Pojawiła się potrzeba konsolidacji środowiska.
    Tego trudnego zadania podjęła się firma CER MOTOR tworząc sieć Engine Expert – sieć specjalistów silnikowych, w skrócie ENEX. Do udziału w sieci zostały zaproszone najlepsze zakłady szlifierskie.
    Zadania postawione przed ENEX to między innymi:
- zdobycie i udostępnianie danych naprawczych silników ( przede wszystkim najnowszych)
- pomoc w uzyskaniu opieki prawnej, np. w przypadku reklamacji 
- pomoc w zakupie narzędzi i materiałów eksploatacyjnych w atrakcyjnych cenach
- umożliwienie wymiany doświadczeń na temat naprawianych silników
- pomoc techniczna w przypadku problemów z naprawą
- informacja o nierzetelnych i trudnych klientach
- jednolity wygląd zakładów świadczący o przynależności do sieci i poziomie wykonywanych usług.
 Na forum ENEX znajdziecie Państwo takie działy jak wymiana doświadczeń naprawianych silników, giełdę maszyn i części silnikowych, dostaniecie Państwo kontakt do osób dysponujących fabrycznymi książkami, programami naprawczymi, katalogami części. Zainteresowanych przystąpieniem do naszej sieci prosimy o kontakt pod adresem:

p.brennek@cermotor.com.pl

l